STRONA GŁÓWNA / O Stodole / Ogranizacja imprez

Ogranizacja imprez

Szukasz miejsca na wyjątkową impezę, firmowy wyjazd integracyjny, szkolną wycieczkę?
A może szukasz sali na wesele?

Odświętny obiad dla rodziny i przyjaciół

Stodoła Folwark powstała między innymi po to by dobrze i zdrowo spędzać czas w gronie przyjaciół i rodziny. Planujesz jakąś uroczystość? Komunię, urodziny, osiemnastkę, wesele albo po prostu (nie)zwykły obiad? Napisz lub zadzwoń do nas, by zarezerwować termin uroczystości. W ofercie oprócz świetnego jedzenia i napitków mamy możliwość zorganizowania animacji, warsztatów kulinarnych lub rzemieślniczych dla dzieci i dorosłych. Jeśli planujesz uroczystość w sezonie w weekend, jest duża szansa, że twoi goście będą mogli uczestniczyć w weekendowych tańcach na świeżym powietrzu.

Informacje pod numerem telefonu:
606 116 855 oraz 34 318 39 00
email: stodola.folwark@consonni.pl

Spotkania z przyjaciółmi
Wieczory panieńskie i kawalerskie

Teren Folwarku Kamyk jest do dyspozycji od poniedziałku do soboty. Możemy spełnić niemal każde wasze oczekiwanie.

Przygotowujemy menu i program, możemy zapewnić oprawę muzyczną i inne atrakcje. Teren Folwarku Kamyk posiada mini amfiteatr, profesjonalne nagłośnienie, istnieje możliwość projekcji filmu czy prezentacji. Zjesz i pobawisz się również na świeżym powietrzu...

Noclegi / Agroturystyka

Do dyspozycji gości jest pięć nowych domków z łazienkami, oraz stara, odbudowana chałupa jako apartament. Na terenie folwarku, oprócz działającej w weekendy tradycyjnej kuchni z jadalniami są altanki, miejsce na ognisko, pole namiotowe, plac zabaw dla dzieci, estrada, wieża widokowa.

Przy głównej drodze znajduje się także otwarta codziennie firmowa cukiernia Consonni, w której serwowane są śniadania. Dodatkową atrakcją jest zwierzyniec z typowo wiejskimi zwierzętami (gęsi, kury, ptactwo, alpaki, osły, świnie, kozy, owce, króliki).

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapytanie o ofertę

Masz pytania? Z przyjemnością odpowiemy i doradzimy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

cookie